Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42

Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 Kiev liggen op circa 1 km verwijderd van het Majdan Nezalezjnosti en op 5 minuten wandelafstand van Plosjtsja Ukrainskych Herojiv metrostation. Dit appartement biedt actieve gasten de mogelijkheid om te genieten van een ijsbaan.

Voor extra gemak zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine beschikbaar bij de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Het appartement ligt in de Shevchenkivskyj wijk van de stad en biedt snelle toegang tot de Khreshchatyk, die op 8 minuten lopen ligt. Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 liggen vrij dicht bij het Mariinskypark en bieden toegang tot het Sholem Aleichem-museum. Deze accommodatie is op op circa 1,1 km afstand van het Nationaal Natuurhistorisch Museum gelegen. Dit appartement is gelegen op 25 minuten te voet van het treinstation Kiev.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 Kiev
Luxe Design Apartments In The Center Of Kiev
Mobiele prijsaanbieding

Luxe Design Apartments In The Center Of Kiev

9.1
Schitterend 30 beoordelingen
109 m van de accommodatie
USD 52 USD 47
per nacht
911 Apartments Center
Mobiele prijsaanbieding

911 Apartments Center

9.1
Schitterend 38 beoordelingen
131 m van de accommodatie
USD 37 USD 33
per nacht
Lux Italy Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Lux Italy Apartment

163 m van de accommodatie
USD 150 USD 135
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Igor Sikorsky Kyiv
    8 km

    Treinstations

    Station Kiev
    1,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 te vinden?
      Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 is in de Shevchenkivskyj wijk van de stad gesitueerd, op 18 minuten wandelafstand van het Majdan Nezalezjnosti.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42?
      Populaire plekken in de buurt van Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 zijn onder andere het Nationaal Natuurhistorisch Museum, het Majdan Nezalezjnosti, het Mariinskypark.
    • Hoeveel kost het om bij Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 te verblijven?
      De huurprijs van Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 is $47.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Dit appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Maestro
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42?
      Restaurants in de buurt van Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 zijn onder andere Mama Manana en Zhizn Zamechatelnykh Lyudey restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 internetverbinding?
      Ja, Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42?
      Bij Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 vinden gasten een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Igor Sikorsky Kyiv
    8 km

    Treinstations

    Station Kiev
    1,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Design Apartments On Velyka Vasylkivska 42 Kiev

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten